ROZPOZNAJESZ TE OSOBY?

0
490

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży markowych perfum o wartości ponad 500 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach kobiety i mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych perfum o wartości ponad 500 złotych.

Wizerunki kobiet i mężczyzny podejrzewanych o ten czyn zarejestrowały kamery. Informacje można przekazać powołując się sprawę KRP-D-V-3223/19 dzwoniąc na numer 22/603 91 53, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl


Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Targówek poszukują Marcina Jakubowicz. 43-letni mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. (22) 603 81 71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Mężczyzna ostatnio mieszkał w Warszawie przy ul. Gościeradowskiej.

Jego poszukiwania trwają od sierpnia 2014 r.

43-latek ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ w Warszawie w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 209 §1 kk.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje o poszukiwanym mężczyźnie bądź znają miejsce jego pobytu o kontakt pod numerem telefonu (22) 603-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji, powołując się na numer KP-KR-I-6124/19.        

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.


Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą dochodzenie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w sprawie oszustwa do jakiego doszło w dniu 2 października przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrował wizerunek kobiety mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy kto rozpoznaje kobietę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu komendy na warszawskiej Ochocie.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 2 października 2019 roku w bloku przy ulicy Grójeckiej w Warszawie. Nieznany dotąd mężczyzna podając się za syna zawiadamiającej wprowadził ją w błąd, co do swojej tożsamości, czym doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym. Straty na szkodę zgłaszającej wyniosły 4 tysiące euro oraz 2 tysiące złotych.

Wizerunek kobiety mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.