ROZPOZNAJESZ TE OSOBY?

0
195

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kosmetyków o wartości ponad 800 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Wizerunki osób podejrzewanych o ten czyn zarejestrowały kamery. Informacje można przekazać powołując się sprawę KRP-D-V-6175/19 dzwoniąc na numer 22/603 91 27, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl


Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży markowych okularów o wartości ponad 3500 złotych. Wizerunek osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży markowych okularów o wartości ponad 3500 złotych w jednej z centrów handlowych.

Wizerunki mężczyzn podejrzewanych o ten czyn zarejestrowały kamery. Informacje można przekazać powołując się sprawę KRP-D-V-5451/19 dzwoniąc na numer 22/603 91 16, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl