ROZPOZNAJESZ TE OSOBY?

0
133

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z pieniędzmi i kartami płatniczymi oraz dokonania nieuprawnionych transakcji za pomocą skradzionej karty. Do zdarzenia doszło w dniu 2 czerwca bieżącego roku w Warszawie w budynku przy ul. Dewajtis 3. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jej temat.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z pieniędzmi i kartami płatniczymi oraz dokonania nieuprawnionych transakcji za pomocą skradzionej karty. Zdarzenie miało miejsce w dniu 2 czerwca 2019 roku w Warszawie w budynku przy ulicy Dewajtis 3. Kobieta na opublikowanym zdjęciu najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami (22) 603-16-29, (22) 603-71-55, (22) 603-71-56. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl, proszę powołać się na numer sprawy D-II-5773/19.


Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczym oraz dokonania nieautoryzowanych transakcji za pomocą skradzionej karty. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunki osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży dokumentów oraz posłużenia się nimi. Do kradzieży doszło pod koniec sierpnia br. Skradzione zostały dokumenty, w tym karty bankomatowe za pośrednictwem których zostały w sposób nieuprawniony wypłacone środki pieniężne. Nr sprawy WM -I-8311/19.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje ich lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 394-24, 22/ 60 394-36 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl