NIESZCZĘŚLIWA MIŁOŚĆ MOGŁA SKOŃCZYĆ SIĘ TRAGICZNIE

0
57

Ursynowscy policjanci przy pomocy strażaków pożarnych zdjęli z balkonu 4 piętra i zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który próbował przed nimi uciekać. Mężczyzna w odwecie za to, że został porzucony przez swoją 18-letnią partnerkę, wybił szybę w oknie mieszkania jej babci. W trakcie ucieczki nieszczęśliwiec stwierdził, że nie da rady zejść z takiej wysokości. Z pomocą przyszli mu funkcjonariusze. Podejrzany o zniszczenie mienia trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy wyszedł na balkon na 4 piętrze i przeskoczył na balustradę sąsiadów, próbując uciec. Szybko się jednak zorientował, że to rozwiązanie było bardzo niebezpieczne i zrezygnował. Strach jednak uniemożliwił mu powrót do swojego mieszkania i bezpieczne zejście. Poprosił, więc policjantów o pomoc. Funkcjonariusze wezwali strażaków pożarnych ze specjalistycznym wysięgnikiem, dzięki któremu udało się uratować nieszczęśliwca.

Skruszony mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz czekają go zarzuty, za które sąd może go skazać nawet na 5 lat więzienia.