JAKUB ZAMORSKI POSZUKIWANY

0
117

Policjanci Wydziału Kryminalnego KP Warszawa Targówek poszukują Jakuba Zamorskiego. 37-letni mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Warszawie w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KP Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. (22) 603 81 71 lub z najbliższą jednostką Policji.

Mężczyzna ostatnio zamieszkiwał w Warszawie przy ul. Wolińskiej.

37-latek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Warszawie w celu odbycia kary 3 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 283 kk w zw. z 280§1 kk.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o poszukiwanym mężczyźnie bądź znają miejsce jego pobytu o kontakt pod numerem telefonu (22) 603-81-71 lub z najbliższą jednostką Policji powołując się na numer OP-47/19.        

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.