Dni Wilanowa 2019

0
228

Wielkimi krokami zbliża się święto Dzielnicy Wilanów. Burmistrz Dzielnicy Wilanów Ludwik Rakowski i Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów Hubert Królak zapraszają na Dni Wilanowa 2019!!!W tym roku rozpoczniemy Dni Wilanowa 2019 akcentem teatralnym. Na Plaży Wilanów w niecodziennej plenerowej scenerii odbędzie się spektakl „Skrzypek na dachu” w wykonaniu Teatru Muzycznego z Łodzi.

Sobota będzie sportowa dzięki Healthy Day Ani Lewandowskiej, która przygotowała dla mieszkańców wiele atrakcji min. trening i porady żywieniowe. W Royal Wilanów natomiast odbędzie się Vege Targ i Piknik Rodzinny. Równolegle na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III odbędzie się sztafetowy marsz nordic walking, w którym wezmą udział osoby po przeszczepie, wsparte przez osoby znane ze sceny muzycznej i kabaretowej, aktorów, dziennikarzy i sportowców –„Bieg po Nowe Życie”. Zwieńczeniem dnia będą koncerty. Na wilanowskiej scenie wystąpią: Ania Karwan, Monika Urlik, Riya Sokół oraz Adi Kowalski.

Niedziela również będzie pełna mocnych wrażeń. Miłośników aktywnego spędzania czasu zapraszamy na III Królewski Festiwal Biegowy oraz Piknik Sportowy. W Royal Wilanów fani zdrowego odżywiania na pewno znajdą coś dla siebie podczas Vege Targu. Wieczór będzie należał do wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dla naszych mieszkańców zaśpiewają: NATALIA NYKIEL, MICHAŁ SZPAK oraz ANDRZEJ PIASECZNY. Na finał przygotowaliśmy jeszcze laserowe show.

Od piątku do niedzieli Urząd Dzielnicy Wilanów ma jeszcze w zanadrzu jedno ważne wydarzenie, jakim jest piknik „Wyścig po Zdrowie”, a w ramach niego m.in.: porady i badania lekarskie, live cooking, konkursy i atrakcje dla dzieci, czy mobile muzeum Tour de Pologne.

Szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie internetowej dzielnicy: www.wilanow.pl.

Zapraszamy!!!