„Zima w Mieście” na Ursynowie – zapisy od 4.12

0
59

Informujemy, że zapisy uczestników do Warszawskiego Programu „Zima w Mieście 2019” rozpoczną się 4 grudnia 2018 r. od godzin 12.00 przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń dostępnego na stronie internetowej pod adresem: www.warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

Zasady postępowania rekrutacyjnego do Warszawskiego Programu „Zima w Mieście” 2019

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w programie „Zima w Mieście”, który będzie realizowany w dniach:  28.01.2019 – 8.02.2019 r.

W 4 feryjnych placówkach edukacyjnych, zlokalizowanych w szkołach podstawowych, zostanie zapewniona opieka dla 620 uczestników, uczniów szkół podstawowych (z wyjątkiem dzieci z oddziałów przedszkolnych).

Uczestnicy programu będą mogli uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych, muzycznych czy plastycznych przygotowanych przez wychowawców. Grupy z feryjnych placówek edukacyjnych będą mogły także korzystać z dzielnicowej i miejskiej oferty zajęć: seansów filmowych, spektakli teatralnych, lekcji muzealnych czy też uczestniczyć w spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

Udział we wszystkich ww. aktywnościach jest bezpłatny!

W późniejszym terminie na stronie www.ursynow.pl w zakładce Zima w Mieście  na Ursynowieprzedstawimy harmonogram zapisów na program oraz ofertę punktów specjalistycznych (w tym program Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz ursynowskich bibliotek), prowadzących w trakcie programu „Zima w Mieście” zajęcia: kulturalne, artystyczne i sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Propozycje te będą skierowane zarówno do grup zorganizowanych z feryjnych placówek edukacyjnych jak i indywidualnych uczestników.

Feryjne Placówki Edukacyjne
czynne od poniedziałku do piątku
w dniach: 28.01.2019 – 8.02.2019 r. godz. 07:00 – 17:00 

tabelka zima w

Dodatkowe informacje na temat programu:

Joanna Szrejner – Wydział Oświaty i Wychowania –  koordynator dzielnicowy
tel. 22 443 73 97
jszrejner@ursynow.pl

Piotr Nietz – Wydział Sportu i Rekreacji –  zastępca koordynatora dzielnicowego
tel. 22 443 72 78
pnietz@ursynow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here