ROZPOZNAJESZ TE OSOBY?

0
110

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży mienia. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach kobiety i mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży kosmetyków, perfum, odzieży oraz portfela wraz z jego zawartością. Suma strat wynikła na skutek tych przestępstw wyniosła ponad 2500 złotych.

Wizerunek osób podejrzewanych o te przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na numery poszczególnych spraw umieszczonych pod zdjęciami, dzwoniąc na numer 22/ 603 91 16, 22/ 603 61 64 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl


Policjanci z warszawskiej Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży manekina ze sklepu przy ul. Grójeckiej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Do zdarzenia doszło 12 stycznia bieżącego roku w sklepie przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Nieznany dotąd mężczyzna dokonał kradzieży manekina z wystawy ubranego w garnitur męski koloru granatowego, błękitną koszulę wizytową, muchę koloru bordowego. Łączna wartość strat wyniosła prawie 1000 złotych.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

Szczupła budowa ciała, włosy blond czesane na prawo, twarz pociągła, szczupła, kości policzkowe uwydatnione, oczy głęboko osadzone, nos spiczasty, usta wąskie. W chwili zdarzenia ubrany był w kurtkę z kapturem koloru ciemnego z białymi zakończeniami na rękawach, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty sportowe.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.