„Podróże z lemurem Akiki” – wakacyjny kurs angielskiego online dla dzieci

0
60

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci „Podróże z lemurem Akiki” to szansa na rozwój językowy bez wyjazdu zagranicznego. Gdziekolwiek będziecie – czy w domu czy na działce, czy nad morzem czy w górach, angielski online w formie gier językowych związanych z podróżami dookoła świata to fajny pomysł i dobrze zagospodarowany czas dla dziecka!

Zalety nauki angielskiego w wakacje

Wbrew pozorom nauka angielskiego w wakacje to może być sama przyjemność. Wszystko zależy od tego jakie stosujemy metody. Szkoła językowa The Palms prowadzi zajęcia językowe zgodnie z filozofią „nauka języków z przyjemnością”. Każda lekcja online jest przeprowadzona na żywo z lektorem i spełnia kryteria metody Five Stars Method by The Palms. Lekcje są bardzo dynamiczne i urozmaicone. Dzieci, które brały udział w kursach online The Palms, są bardzo zadowolone z naszej formuły, a rodzice chwalą się postępami dzieci.

Dziecko chodzi na zajęcia z wielką radością, bez przymusu, bo świetnie się tam bawi, a ja widząc, a raczej słysząc efekty wiem, że dużo się uczy. W nauce czegokolwiek ogromne znaczenie ma nastawienie. Dzięki atmosferze panującej w The Palms oraz metodom nauczycieli postępy uczniów są bardzo szybkie!”

The Palms to miejsce, do którego Max chodzi z przyjemnością. Nie trzeba go poganiać, nie trzeba przypominać. Lekcje angielskiego to dla niego dobrze spędzony czas. Czas, który jest jednocześnie zabawą i nauką. To chyba dobra rekomendacja również dla innych rodziców.”

Zamiast wyjazdów wakacyjnych

Kurs wakacyjny o podróżach może zastąpić utrzymanie kontaktu z językiem, który zazwyczaj ma miejsce podczas wakacji zagranicznych. Jeśli nie można wyjechać, to można podróżować z lemurem Akikim po wirtualnej mapie świata!

Podróże lemura dookoła świata

Lemur Akiki odwiedził wiele zakątków na świecie. Ma nawet specjalny profil na Facebooku, gdzie zamieszcza zdjęcia z podróży. Dzisiaj Akiki zaprasza dzieci do wspólnej zabawy o podróżach w języku angielskim, która ma na celu rozwój językowy!

Elastyczna formuła kursu dla dzieci

Kurs jest prowadzony online, więc nawet jeśli dziecko wyjeżdża na krótkie wakacje to może uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca przez internet. Można wybrać opcję intensywną lub umiarkowaną. Każda formuła rozwija umiejętności mówienia dziecka. Elastyczna formuła dopasowuje się do Waszych możliwości wakacyjnych!

Wakacyjny kurs dla dzieci przez godzinę dziennie od poniedziałku do czwartku o stałej porze. To tygodniowy wariant „podróży z Akikim”. Można dowolnie wybierać tygodnie i uzupełniać wolny czas w wakacje.

Wakacyjny kurs angielskiego dla dzieci dwa razy na tydzień. To wersja umiarkowana kursu – można kontynuować przez miesiąc lub dwa miesiące.

Jak zapisać dziecko na wakacyjny kurs językowy w The Palms?

Pierwszy krok przy zapisie dziecka to kontakt ze szkołą i umówienie krótkiego spotkania z metodykiem online. Metodyk naszej szkoły to doświadczony pedagog, która spotyka się z każdym uczniem przed rozpoczęciem nauki. Na podstawie określonych potrzeb, podpowie najkorzystniejsze programy kursów i oferty. Potem już tylko pozostaje podpisanie umowy w sekretariacie. Robimy to zdalnie i nie musisz specjalnie przyjeżdżać do szkoły. Klienci doceniają nasze starania o najwyższy poziom obsługi. Zapraszamy!

Pełna oferta kursów wakacyjnych znajduje się na stronie www.thepalms.edu.pl