Liki24 – pierwszy taki portal w Polsce!

0
62

Rozłożyła Cię choroba i pilnie potrzebujesz przepisanych leków? Skończył Ci się regularnie przyjmowany lek na receptę, który powinieneś jak najszybciej zażyć?

Boisz się wychodzić z domu z powodu pandemii? A może przeziębiło się Twoje dziecko, ale przecież nie zostawisz go samego, więc musisz kogoś poprosić o podjechanie do apteki? Jeśli takie sytuacje nie są Ci obce lub po prostu lubisz ułatwiać sobie życie i cenisz swój czas, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie!

Portal Liki24 to innowacyjny portal internetowy umożliwiający porównywanie cen w aptekach stacjonarnych i zamawianie potrzebnych leków, suplementów oraz kosmetyków z dowozem do domu. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Przede wszystkim wygoda. Nie musisz odwiedzać jednej apteki po drugiej zanim znajdziesz taką, w której dostępne są wszystkie potrzebne produkty. Nie stoisz w kolejkach do okienka, irytując się czasem oczekiwania i nerwowo zerkając na zegarek. Wreszcie, nie szukasz wolnego miejsca parkingowego, zastanawiając się, czy kierowcy tych wszystkich samochodów przyjechali tu w tym samym celu co Ty.

Po drugie oszczędność. Czy wiesz, że ceny leków i suplementów w różnych aptekach znacznie się od siebie różnią? Dzięki dostępnej na platformie leków Liki24 porównywarce dowiesz się, gdzie kupisz je najtaniej i zaoszczędzisz nawet do 30%. Jeśli nie lubisz odchudzać portfela bez powodu, wejście do pierwszej lepszej apteki raczej nie jest dobrym pomysłem.

I wreszcie zdrowie, a przecież o nie w tym wszystkim chodzi. W czasach wszechobecnego widma pandemii każde wyjście z domu wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowania. Tym bardziej wizyta w aptece, w której chorych z pewnością nie brakuje. O ile osoby młode łatwiej zwalczają wirusy i bakterie, dla seniorów stanowią one realne zagrożenie. Co po więc narażać swoje zdrowie lub prosić o pomoc innych skoro można zamówić leki z bezpieczną dostawą do drzwi?

Korzystanie z platformy nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami – płacisz jedynie 10 złotych za dowóz w obrębie całej Warszawy. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 16, otrzymasz je tego samego dnia. Zależy Ci na natychmiastowej dostawie? Nie ma problemu! Kurier stanie na wysokości zadania i błyskawicznie zjawi się u Twoich drzwi z wyczekiwaną paczką. Możesz zapłacić za nią z góry lub podczas odbioru – kartą płatniczą lub gotówką. Co istotne, w przeciwieństwo do aptek internetowych leków nie receptę, na przykład antybiotyków, nie musisz odebrać osobiście – wystarczy, że podczas składania zamówienia podasz czterocyfrowy kod recepty.

Platforma internetowa Liki24 to nowość na polskim rynku. Powstała w 2017 roku na Ukrainie i szybko zyskała popularność, dbając o wygodę, kieszeń i zdrowie jej mieszkańców. Od lipca ubiegłego roku można z niej korzystać także w Warszawie, gdzie obecnie zrzesza już ponad 1000 aptek. Firma w planach ma dalszą ekspansję – poszerzenie działalności na kolejne polskie miasta oraz udoskonalenie strony internetowej, między innymi poprzez wprowadzenie mapy, na której po wpisaniu nazwy leku w wyszukiwarkę pojawią się adresy najbliższych placówek z aktualną informacją o jego dostępności.

Trudno zaprzeczyć, że tego typu portal jest strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w czasie epidemii koronawirusa. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób z małymi dziećmi zapracowanych i starszych, ale także dla całych rodzin przebywających na obowiązkowej kwarantannie. Nie możesz opuszczać domu, a skończyły Ci się leki, suplementy, środki czystości bądź kosmetyki? Wejdź na liki24.pl i złóż zamówienie, a kurier pojawi się u Twoich drzwi szybciej niż myślisz!