Figurkowe Gry Bitewne w DOK Ursynów

0
63

DOK Ursynów i grupa FGB zapraszają na spotkanie z figurkowymi grami bitewnymi. Zostań rycerzem, żołnierzem, bohaterem galaktyki, to doskonała alternatywa dla wirtualnego świata smartfonów i komputerów. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia w godzinach 11.00-17.00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ulicy Kajakowej 12B.Gry figurkowe uczą cierpliwości, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, umiejętności planowania, pomagają budować relacje społeczne, dają możliwość zdrowej rywalizacji. Ważna jest również strona plastyczna, każda z gier to samodzielnie wykonane i pomalowane figurki, budowle czy elementy przestrzeni. Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy zarówno wytrawnych graczy i modelarzy jak i osoby, które dopiero chcą poznać fascynujący świat tego hobby.

W ramach Dnia z Figurkowymi Grami Bitewnymi w DOK zaproponujemy Państwu wiele atrakcji:

– Wprowadzenie do 4 systemów bitewnych: Bolt Action, SAGA, Kill Team oraz Tank War. Nasi eksperci opowiedzą o historii i zasadach gry w czasie specjalnych prezentacji. – 4 stoły pokazowe, gdzie pod okiem instruktorów będziecie Państwo mogli sami spróbować swoich sił w grach w grach – AOS, Warhammer, Saga, Bolt.

– 2 stoły z grą X-Wing Star Wars – gdzie będzie można wcielić się w pilota Imprerium lub Rebelii.
– 2 pokazy malowania modeli prowadzone przez Macieja Sadowskiego. Uznanego i wielokrotnie nagradzanego artysty. Od okiem Mistrza będziecie Państwo mogli podnieść swoje umiejętności malarskie i poznać technikę cieniowania modeli figurek.
– Warsztaty modelarskie – czyli szkolenia z podstawowych technik modelarskich z instruktorami z DOK Ursynów- Wielki turniej gier historycznych. Na kilkunastu stołach gracze zmierzą się w pojedynkach o laur najlepszego wodza. Niezwykle dokładne makiety i piękne modele stworzą niezapomniane widowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here